Home » Aktualności » Wycieczka do Krakowa 12.05.2016r.

Archiwum

Wycieczka do Krakowa 12.05.2016r.

12 maja uczniowie klasy II wraz z rodzicami i rodzeństwem wyruszyli o 6.00 na wycieczkę do Krakowa pod opieką wychowawczyni pani Anny Bochenek i księdza Mariusza Nosala.

Pierwszy cel wycieczki to Łagiewniki: Bazylika Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II.

O godzinie 9.00 dzieci, rodzice i opiekunowie uczestniczyli we mszy św. z udziałem dzieci pierwszokomunijnych. Następny etap wycieczki to Trakt Królewski od Bramy Floriańskiej do Wawelu. Niemałą atrakcją było zwiedzanie Smoczej Jamy. Później po krótkim posiłku wszyscy udali się do Zoo, aby podziwiać zwierzęta, a także piękne, kolorowo kwitnące azalie. Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy, po drodze w Brzesku, Mc Donalda. Zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń wszyscy wrócili do Skrzyszowa o godzinie 21.