Home » Aktualności » II Majowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Ostrów – 14.05.2016r.

Archiwum

II Majowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Ostrów – 14.05.2016r.

 

Już po raz drugi w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie odbył się Majowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Wójta Gminy Ostrów w stylu klasycznym. W turnieju wzięły udział reprezentacje KS „Radomyślanka”, UKS „Orlęta” Kamień, SP nr 9 z Dębicy oraz nasz UKS „Orzeł” Skrzyszów. W duchu sportowej rywalizacji po zaciętej walce nasz klub zajął 3 miejsce. Medale, dyplomy i puchary wręczył Wójt Gminy Ostrów Piotr Cielec.

 

 

Oto jak uplasowali się nasi zawodnicy:

 

Kamila Kalita – II m. w kat. 26 kg dziewcząt

 

Klaudia Dereń – I m. w kat. 60 kg dziewcząt, Najlepsza Zawodniczka

 

Maksymilian Perlik – II m. w kat. 32 kg

 

Wojciech Jakson – III m. w kat. 32 kg

 

Kacper Fryz – III m. w kat. 32 kg

 

Andrzej Bielański – II m. w kat. 36 kg

 

Jakub Warunek – III m. w kat. 38 kg

 

Piotr Bieszcz – III m. w kat. 45 kg

 

Sebastian Bielański – I m. w kat. 50 kg, Najlepszy Zawodnik

 

Sergio Myszkowski – III m. w kat. 60 kg

 

 

 

Organizatorami zawodów byli: prezes UKS „Orzeł” Skrzyszów – Ireneusz Perlik oraz dyrektor szkoły – Andrzej Ziajor, którzy czuwali, by turniej przebiegał bez przeszkód. Walki sędziował Andrzej Tomaszewski, sędzia międzynarodowy. Wśród kibiców na trybunach zawodników dopingowali również goście: Wójt Gminy Ostrów – Piotr Cielec, Dyrektor ZEASiP w Ostrowie – Bogusław Wójcik, sołtys wsi Skrzyszów – Andrzej Budzik, radny Rady Gminy w Ostrowie – Zenon Stachnik, prezes UKS „Orlęta” Kamień – Józef Piróg i dyrektor SP w Woli Ocieckiej – Artur Skubis.

 

Takie spotkania integrują dzieci i młodzież i promują zdrowy tryb życia. Organizatorzy gratulują wszystkim zawodnikom ich zaangażowania oraz osiągniętych przez nich sukcesów.