Home » Aktualności » Sprawdzian szóstoklasisty 2016. Są już wyniki!

Archiwum

Sprawdzian szóstoklasisty 2016. Są już wyniki!

Wśród szkół publicznych w Gminie Ostrów w sprawdzianie przoduje Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie. Dziewięcioro uczniów klasy VI z tej szkoły świetnie napisało tegoroczny sprawdzian. Uczniowie zdobyli poziom zadowalający ze wszystkich przedmiotów objętych sprawdzianem: j. polski, matematyka, j. angielski, otrzymując powyżej 70 procent punktów. To daje I miejsce na terenie gminy – najwyższa średnia punktów ze wszystkich szkół na terenie gminy Ostrów, a IV miejsce wśród 43 szkół powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Średnia punktów uzyskanych przez uczniów ze Skrzyszowa jest wyższa niż w gminie, powiecie i województwie. Najwyższy wynik w tej klasie na sprawdzianie to 37 punktów (na 40), a najniższy – 22 punkty (czyli powyżej 50% punktów możliwych do uzyskania). Ten sukces  to wynik pracy zespołowej zarówno samych uczniów, jak też nauczycieli, a także prawidłowa współpraca z rodzicami. Składamy gratulacje naszym uczniom klasy VI i życzymy im sukcesów w dalszej pracy oraz osiągania takich samych, a nawet wyższych wyników w gimnazjum.