Home » Aktualności » Anturja na XVII Podkarpackiej Paradzie Orkiestr Dętych – Tyczyn 12.06.2016r.

Archiwum

Anturja na XVII Podkarpackiej Paradzie Orkiestr Dętych – Tyczyn 12.06.2016r.

Dnia 12 czerwca skrzyszowskie mażoretki Anturja wzięły udział w Przeglądzie Orkiestr Dętych i Zespołów Mażoretkowych w Tyczynie. Na przeglądzie tym zaprezentowało się siedem orkiestr z całego województwa oraz dwa zespoły mażoretek: ALTRO z Głogowa Młp. i ANTURJA ze Skrzyszowa. Cała impreza rozpoczęła się uroczystym przemarszem wszystkich uczestników ulicami Tyczyna. Dziewczęta z zespołu ANTURJA w swoich nowych pięknych strojach wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością, która przyjęła ich bardzo ciepło i serdecznie. Na koniec imprezy zespół ANTURJA otrzymał trzy puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy dziewczętom z ANTURJI coraz większej popularności.