Home » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 – 24.06.2016r.

Archiwum

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 – 24.06.2016r.

W dniu 24 czerwca o godz. 8:00 wszyscy uczniowie wraz z rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi zebrali się na placu przed naszą szkołą na uroczystości związanej z zakończeniem roku szkolnego 2015/2016. Uroczystość ta rozpoczęła się Mszą Św. sprawowaną przez ks. proboszcza Mariusza Nosala. Po Mszy Św. odbyło się spotkanie wszystkich zgromadzonych z dyrektorem szkoły na sali gimnastycznej, podczas którego najlepszym uczniom zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczniów, a wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach swojej edukacji. Wszystkim uczniom i całemu gronu pedagogicznemu życzymy szczęśliwych, słonecznych, bezpiecznych i wesołych wakacji, a pracownikom szkoły udanego wypoczynku podczas urlopu.