Home » Aktualności » Anturja na wycieczce wakacyjnej w Inwałd Park – 30.06.2016r.

Archiwum

Anturja na wycieczce wakacyjnej w Inwałd Park – 30.06.2016r.

Dnia 30 czerwca zespół ANTURJA oficjalnie rozpoczął wakacje.  Z tej okazji mażoretki wybrały się w tym roku do Parku Rozrywki w Inwałdzie.  Dzięki temu, że pogoda dopisała,  dziewczęta mogły korzystać z wszystkich atrakcji pięciu parków, zwiedziły między innymi Park Miniatur,  Średniowieczną Warownię,  a nawet Mini Zoo.  Wycieczka ta sprawiła,  że nasze mażoretki nie tylko świetnie się bawiły,  ale także mogły się sporo nauczyć. Starsze dziewczęta miały okazję nauczyć się strzelać z łuku,  czy też zobaczyć na czym polega praca kowala.  Zaś młodsze uczestniczki wycieczki poznały nieco historii na temat dinozaurów. Jednak najbardziej cieszyło je to, że same mogły karmić zwierzęta w Mini Zoo.  O tym, czy wyjazd był udany mogły świadczyć choćby zmęczone,  ale uśmiechnięte twarze naszych mażoretek w drodze powrotnej.  Bardzo cieszą nas takie wyjazdy,  które nie tylko bawią,  ale też uczą. Oby w przyszłości było takich więcej.