Home » Aktualności » Wycieczka dla uczniów z najwyższymi wynikami nauczania 30.06.2016r.

Wycieczka dla uczniów z najwyższymi wynikami nauczania 30.06.2016r.

W dniu 30 czerwca odbyła się wycieczka w Pieniny dla najlepszych uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Ostrów, ufundowana w nagrodę dla uczniów z dochodu z Gminnego Balu Charytatywnego, zorganizowanego przez Wójta Gminy Ostrów w lutym 2016r. Z naszej szkoły zakwalifikowało się troje uczniów z najwyższą średnią ocen z kl. V i VI: Angelika Jopek, Szymon Lepak i Zuzanna Bachórz. Wycieczka okazała się bardzo atrakcyjna dla jej uczestników. Dziękujemy wójtowi za ufundowanie tej nagrody dla najlepszych uczniów, a uczniom gratulujemy wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów dydaktycznych.