Home » Aktualności » Anturja na II Festynie Rodzinnym w Ostrowie – 24.07.2016r.

Archiwum

Anturja na II Festynie Rodzinnym w Ostrowie – 24.07.2016r.

W dniu 24 lipca Akcja Katolicka przy Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Ostrowie zorganizowała II Festyn Rodzinny, który odbył się na miejscowym stadionie sportowym. W tym festynie uczestniczyła młodzież z Czech, która przebywała na terenie gminy w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży. Nasz zespół mażoretkowy Anturja (kadetki, juniorki, seniorki i Anturja Plus) został zaproszony na występ przez organizatorów festynu i bardzo mile przez nich przyjęty. Cała impreza rozpoczęła się o godz. 15:00 przemarszem naszego zespołu wokół stadionu, a następnie zespół dał dwudziestominutowy pokaz swoich układów tanecznych, który został nagrodzony oklaskami przez zgromadzoną publiczność.