Home » Aktualności » Drużynowe biegi przełajowe. 18.10.2016r.

Archiwum

Drużynowe biegi przełajowe. 18.10.2016r.

W dniu 18 października w Ostrowie odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny: drużynę chłopców i dziewcząt klasy IV i młodsi oraz 2 drużyny: chłopców i dziewcząt klasy V, VI. Każda drużyna liczyła po 6 zawodników. Drużyna chłopców z kl. IV i młodsi w składzie: Kacper Rokosz, Mikołaj Bachórz, Wiktor Skiba, Karol Dąbrowski, Jakub Warunek zdobyła I miejsce i zakwalifikowała się na zawody powiatowe. W dniu 27.10.2016 roku w Ostrowie odbyły się zawody powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Skład drużyny w zawodach powiatowych: Kacper Rokosz, Mikołaj Bachórz, Wiktor Skiba, Karol Dąbrowski, Jakub Warunek i Szymon Buczyński. Gratulujemy zawodnikom sportowego ducha.