Home » Aktualności » Klasa „0” i przedszkole w Teatrze Maska w Rzeszowie.14.02.2017

Archiwum

Klasa „0” i przedszkole w Teatrze Maska w Rzeszowie.14.02.2017

Dnia 14 lutego dzieci z klasy „0” i przedszkola w Teatrze Maska w Rzeszowie oglądnęły spektakl pt. „Historia Śnieżki” przygotowany na motywach baśni braci Grimm. Przedstawienie wyreżyserował Oleg Żiugżda. Doskonale znana każdemu opowieść o pięknej Śnieżce, siedmiu krasnoludkach, złej macosze i pięknym królewiczu była w stanie zaskoczyć małych widzów.

Dzieci mogły skonfrontować dobro ze złem, gdzie dobro zawsze zwycięża, a zło musi być ukarane.

Jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych na całym świecie baśni została na nowo odkryta w rzeszowskim teatrze. Twórcom udało się zainteresować odbiorców swoją adaptacją baśni o Śnieżce i pełni miłych wrażeń wróciliśmy do placówki.