Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka. Akademia 15.02.2017r.

Archiwum

Dzień Babci i Dziadka. Akademia 15.02.2017r.

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 15 lutego 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją szkoły, a organizowana jest przez uczniów klas 0 – III wraz z wychowawczyniami: Barbarą Budzik, Aliną Zawiszą, Bogusławą Przydział i Anną Bochenek.

Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i  herbaty, a dzieci  wspaniały program artystyczny.
Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Andrzej Ziajor, który serdecznie przywitał przybyłych gości i złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W  pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci pod kierunkiem  wychowawczyń przedstawiły  ciekawy program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i okolicznościowe  piosenki, związane tematycznie z tymże świętem.
Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego.  Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.