Home » Aktualności » Gminne zawody w piłkę siatkową. 13.03.2017r. i 14.03.2017r. oraz Powiatowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt. 16.06.2017r.

Archiwum

Gminne zawody w piłkę siatkową. 13.03.2017r. i 14.03.2017r. oraz Powiatowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt. 16.06.2017r.

W dniu 13 marca w Szkole Podstawowej w Kozodrzy odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową dziewcząt. W zawodach brały udział uczennice z całej gminy Ostrów. Po zaciętych meczach nasze dziewczęta uplasowały się na I miejscu i zakwalifikowały się na zawody powiatowe.

Dzień później, 14 marca, w naszej szkole odbyły się gminne zawody w piłkę siatkową chłopców. Nasi zawodnicy po stoczonych bojach i po zaciętej walce uplasowali się ostatecznie na IV miejscu.

W dniu 16 marca w Sędziszowie Młp. odbyły się powiatowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt. W zawodach uczestniczyły 3 drużyny: Sędziszów, Ropczyce i Skrzyszów – jako reprezentacja Gminy Ostrów. Nasza drużyna po zaciętej walce z pozostałymi drużynami przegrała dopiero w tie-breaku niewielką różnicą punktową zajmując III miejsce.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom zawodów, a szczególnie naszym dziewczętom.