Home » Aktualności » Szkolne Igrzyska o Puchar Przechodni Dyrektora szkoły i Przewodniczącego Rady Rodziców, 20.03.2017r.

W dniu 20 marca odbyły się Szkolne Wiosenne Igrzyska o Puchar Dyrektora Szkoły i Przewodniczącego Rady Rodziców. W zawodach brali udział uczniowie kl. IV–VI (4 chłopców + 4 dziewczynki) z danej klasy. Uczniowie walczyli w 10-ciu różnych konkurencjach. Po zaciętej walce zgodnie z zasadami fair play, na III miejscu uplasowali się uczniowie kl. IV, drugie miejsce zajęli uczniowie z kl. V, natomiast I z przewagą 2 pkt zajęli uczniowie z kl VI. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.