Home » Aktualności » Szkolny Konkurs Wiedzy „Umysł na 5”, 31.03.2017r.

Archiwum

Szkolny Konkurs Wiedzy „Umysł na 5”, 31.03.2017r.

31 marca Samorząd Szkolny zorganizował konkurs wiedzy pod hasłem „Umysł na 5”. W turnieju, który miał formułę popularnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” udział wzięli uczniowie kl. IV, V i VI. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą z następujących dziedzin: przyroda, matematyka, język polski, język angielski, historia. Klasę IV reprezentowali: Natalia Kłusek, Magdalena Drzał, Wiktor Skiba. Z klasy V udział wzięli: Filip Dęborowski, Bartosz Głodek, Kamil Marć. Z klasy VI swoją wiedzą wykazywali się: Zuzanna Bachórz, Szymon Lepak, Mateusz Hamala. Po zaciętej walce do finału przeszli: Magdalena Drzał z kl. IV, Wiktor Skiba z kl. IV i Filip Dęborowski z kl. V. Zwycięzcą konkursu została Magdalena Drzał z kl. IV, która wykazała się olbrzymią wiedzą we wszystkich dziedzinach. Gratulujemy Madzi sukcesu oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a także pani Bogusławie Matłok za przygotowanie i przeprowadzenie tego turnieju.