Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie Gminnego Przedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ILUSTRACJE DO POLSKICH BAJEK oraz Święto Flagi w Publicznym Przedszkolu im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy. 27.04.2017r.

Archiwum

Rozstrzygnięcie Gminnego Przedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem ILUSTRACJE DO POLSKICH BAJEK oraz Święto Flagi w Publicznym Przedszkolu im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy. 27.04.2017r.

Celem konkursu plastycznego było rozbudzanie zainteresowań dzieci literaturą dziecięcą polskich autorów, tworzenie okazji do odtwarzania treści poznanych utworów w plastyce, rozwijanie uzdolnień plastycznych i wrażliwości estetycznej dzieci, promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie. Przy ocenie prac Komisja brała pod uwagę samodzielność wykonania prac, kreatywność oraz staranność wykonania.

Po rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Plastycznego w dniu 3 kwietnia 2017 r. komisja wyłoniła zwycięzców konkursu, w których z naszej szkoły z oddziału przedszkolnego III miejsce zajął Bartłomiej Żurek (lat 6), natomiast wyróżnienie otrzymała Martyna Golonka (lat 6).

Serdecznie gratulujemy Bartłomiejowi i Martynce.

Reprezentanci Oddziału Przedszkolnego ze Skrzyszowa wraz z wychowawcą Barbarą Budzik i dyrektorem szkoły Andrzejem Ziajorem  wzięli udział w uroczystych obchodach Święta Flagi w Kozodrzy dnia 27.04.2017 roku.

https://www.facebook.com/GminaOstrow.eu/posts/10154713931084315