Home » Aktualności » XXII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2017 ” 19.05.2017r.

W dniu 19 maja w Szkole nr 16 w Rzeszowie odbył się XXII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „ Bajkowisko 2017”.

W którym wzięło udział 150 uczniów z 16 podkarpackich placówek w kategorii wiekowej klas I-III i IV-VI.

Konkurs odbywał się w czterech kategoriach : inscenizacja, wiersz, piosenka, teatr szkolny. Przy ocenie brano pod uwage :

– poziom przygotowanego przedstawienia i oryginalność,

– walory artystyczne i pomysłowość

– płynność oraz poprawność wyrażania się

– kontakt z publicznością.

Z naszej szkoły udział wzięły : Magdalena Bachórz z kl. I w kategorii piosenka – „Majowy zapach kwiatów” oraz Zuzanna Ochab w kategorii wiersz – „Ptasie plotki”. Otrzymały dyplomy za udział.