Home » Aktualności » Powiatowy Konkurs „O Złotą Nutkę” z cyklu „Szukamy talentów” 21.05.2017.r.

Archiwum

Powiatowy Konkurs „O Złotą Nutkę” z cyklu „Szukamy talentów” 21.05.2017.r.

8 maja odbyły się przesłuchania w ramach konkursu „O Złotą Nutkę”. Impreza jest organizowana corocznie, aby dać szansę rozwoju utalentowanym wokalnie dzieciom. W przesłuchaniach brała udział Ania Mosior z klasy 0, przygotowana przez Barbarę Budzik i Martynka Bieszcz z klasy III przygotowana przez Annę Bochenek. Na 19 uczestników w grupie klas 0 – III do finału przeszło 7 osób, w tym Martynka. 21 maja odbył się Finał konkursu, w którym nagrodę główną – Złotą Nutkę – zdobyła nasza Martynka Bieszcz. Śpiewała dwie piosenki; „A ja mam psa” zespołu Gawęda i „Orkiestry dęte” Haliny Kunickiej. Za zajęcie I miejsca otrzymała też cenne nagrody: smartwatch, album, płytę z piosenkami i słodycze. Cieszymy się z tego pięknego sukcesu naszej uczennicy i z otrzymanej nagrody głównej, która wzbogaci liczny zbiór nagród, statuetek i pucharów zdobytych przez uczniów naszej szkoły. Gratulujemy oraz życzymy młodej artystce dalszych sukcesów!

DSC03424aa