Home » Aktualności » Wycieczka do Parku Trampolin HAPPY JUMP w Rzeszowie, 30.05.2017r.

Archiwum

Wycieczka do Parku Trampolin HAPPY JUMP w Rzeszowie, 30.05.2017r.

We wtorek, 30 maja, uczniowie  klas IV-VI uczestniczyły w wycieczce do Parku Trampolin „Happy Jump” w Rzeszowie.

Przez 3 godziny dzieci świetnie bawiły się skacząc i ćwicząc na trampolinach pod okiem opiekunów.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Przed skokami odbywała sie rozgrzewka. Zmęczeni, ale zadowoleni uczniowie wrócili do czekającego na nich autokaru, który zawiózł ich do kina „Helios” w Rzeszowie. Tam wszyscy razem z opiekunami obejrzeli film pt. „Dzieciak rządzi”. Był to animowany film, mówiący o roli rodziny w życiu człowieka, jak ważna jest braterska miłość i przyjaźń. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy i przygody 7-letniego Tima, u którego w rodzinie pojawił się dziwny braciszek. Udający bobasa szef dzidziuś przybył na ziemię z tajemną misją.

Śmiechu było co niemiara. Dzieci i opiekunowie wrócili do Skrzyszowa bardzo zadowoleni z tego wyjazdu i pełni wrażeń.

 

Lidia Szymanek