Home » Aktualności » Dzień Dziecka z „Animinkiem”, 31.05.2017r.

Archiwum

Dzień Dziecka z „Animinkiem”, 31.05.2017r.

Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. My (przedszkole i zerówka) uczciliśmy je 31 maja, a dzień ten obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Zaczęło się niezwyczajnie, gdyż dzieci przywitał duet „Animinek” – Tosia i Dyzio. Przygotowali dla nas wiele atrakcji, m.in.: pokaz baniek mydlanych, sztucznego śniegu, zumby z rekwizytami animacyjnymi, w której dzieci chętnie brały udział. Dyzio częstował przedszkolaków cieplutkim popcornem. Dzieci wybrały dla siebie rysunki i tak też zostały pomalowane. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali kolorowe balony: dziewczynki – serca, kwiaty, chłopcy – miecze, z którymi zatańczyli balonowy taniec. Wszyscy dobrze się bawili biorąc udział w różnych zabawach, śpiewając i tańcząc do znanych przebojów dziecięcych. Radość dzieci była ogromna, a na widowni często dało się słyszeć długie… łaaaaał! Pełni wrażeń, emocji, radości, zadowolenia wróciły do swoich sal. Było wspaniale, radośnie i kolorowo. Z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Cudownie było widzieć zadowolone i szczęśliwe buzie naszych przedszkolaków.

 

Barbara Budzik