Home » Aktualności » Konkurs plastyczny ph. „WĘDRÓWKA DO KORZENI SŁOWIAŃSKICH – czyli jak to 1000 lat temu było”. 26.06.2017r.

Archiwum

Konkurs plastyczny ph. „WĘDRÓWKA DO KORZENI SŁOWIAŃSKICH – czyli jak to 1000 lat temu było”. 26.06.2017r.

Uczniowie naszej szkoły (Zuzanna Bachórz kl. VI, Justyna Jezuit kl. V, Maksymilian Ciempa kl. V i Kamil Marć kl. V) pod opieką p. Beaty Babiarz brali udział w III Podkarpackim Konkursie Plastycznym o Tematyce Słowiańskiej realizowanym przez Stowarzyszenie Słowian Dolina Wisłoki – Palana Gera we współpracy z Galerią Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy pod hasłem: „WĘDRÓWKA DO KORZENI SŁOWIAŃSKICH – czyli jak to 1000 lat temu było”.

Laureatką została Zuzanna Bachórz z kl VI., która została zaproszona na Galę Finałową 26 czerwca 2017r.  Serdecznie gratulujemy!!!