Home » Aktualności » Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. 17.10.2017r.

Archiwum

Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. 17.10.2017r.

17 października odbył się w Ostrowie gminny konkurs piosenki anglojęzycznej dla uczniów kl. IV-VII. Z terenu naszej gminy udział wzięło 8 uczestników ze szkół w Ostrowie, Kozodrzy, Ociece, Woli Ocieckiej i Skrzyszowie. Poziom był bardzo wysoki. Komisja po długich naradach wyłoniła zwycięzców. I miejsce zajęła uczennica ze szkoły w Ostrowie, II i III miejsce uczniowie ze szkoły podstawowej w Kozodrzy. Zwycięzcy otrzymali dyplomy, statuetki i nagrody książkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział dwie uczennice: Martyna Bieszcz z kl.IV i Zuzanna Bachórz z kl. VII przygotowane przez Bogusławę Zimierowicz. Dziewczyny zaprezentowały się bardzo ładnie. Niestety nie udało im się zająć miejsc na podium.