Home » Aktualności » Uroczystość Pasowania na ucznia kl. I, 24.10.2017r.

Archiwum

Uroczystość Pasowania na ucznia kl. I, 24.10.2017r.

24 października w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia kl. I. W sali gimnastycznej zebrali się nauczyciele wraz z dyrektorem, sekretarz gminy pani Agnieszka Sochacka, uczniowie naszej szkoły, wychowawczyni pani Anna Bochenek wraz z uczniami klasy I oraz rodzice.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się uroczystość. Dzieci z klasy I zaprezentowały się w wierszach i piosenkach oraz podczas rozwiązywania zagadek przygotowanych przez starszych kolegów. Aktu pasowania dokonał dyrektor Andrzej Ziajor. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a od rodziców słodkie tuby i wspaniały tort ze zdjęciem kl. I. Na zakończenie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie. Po akademii rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele oraz uczniowie kl. I spotkali się na wspólnym poczęstunku.