Home » Aktualności » W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale…, 27.01.2018r., 13.02.2018r.

Archiwum

W karnawale, w karnawale wybieramy się na bale…, 27.01.2018r., 13.02.2018r.

Ważnym elementem okresu karnawałowego są bale. Bal karnawałowy dla  dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Wiele dni wcześniej opowiadają o wybranych przez siebie strojach karnawałowych. W naszej szkole uczniowie klas I-VII bawili się dnia 27.01.2018 r., a dzieci z przedszkola i kl. „0” dnia 13. 02. 2018 r.  Dzieci z przedszkola i kl.”0”przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać Elzy, wróżki, królewny Śnieżki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali oraz zaproszone na ten dzień animatorki z Kulkolandu wprowadziły wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcały wraz z opiekunkami  do wesołej zabawy przy muzyce.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animatorów, konkursach, muzycznych podróżach po krajach Europy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo od strojów, w powietrzu fruwały bańki mydlane, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia. Po chwili większość buziaków była kolorowo pomalowana rumieńcami i farbami do malowania.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom oraz rodzicom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów.