Home » Aktualności » Spotkanie z regionalnym twórcą kultury, czyli poetką i pisarką z Kamionki – Aleksandrą Bal. 27.02.2018r.

Archiwum

Spotkanie z regionalnym twórcą kultury, czyli poetką i pisarką z Kamionki – Aleksandrą Bal. 27.02.2018r.

Od lat pisze wiersze. Pisze też scenariusze i teksty piosenek. Brała udział w wielu ogólnopolskich i regionalnych konkursach poetyckich („ Młodzież polska zawsze z Polską”, Moja wioska”, „Laur Prometeja”, „ Złoty Rylec” i inne), zajmując wysokie miejsca i wyróżnienia. Aleksandra Bal dnia 27 lutego czytała fragmenty swojej książki przygotowywanej do wydania pt. „Hierodulki i inne bajdulki”. Zostanie bowiem ogłoszony konkurs plastyczny na najpiękniejszą ilustrację do tejże książki. Nagrodą dla laureatów konkursu plastycznego będzie zamieszczenie ich ilustracji w wydanej książce Aleksandry Bal.