Home » Aktualności » Szkolny konkurs wiedzy „Umysł na 5”, 22.03.2018r.

Archiwum

Szkolny konkurs wiedzy „Umysł na 5”, 22.03.2018r.

W czwartek, 22 marca, odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu wiedzy dla uczniów klas IV-VII pod hasłem „Umysł na 5”. Każdą klasę reprezentowało 3 uczniów.

Z klasy IV udział wzięli: Martyna Bieszcz, Bartłomiej Bieszcz, Weronika Fortkowska,

-z klasy V: Magdalena Drzał, Monika Pękala, Natalia Kłusek,

  • z klasy VI: Justyna Jezuit, Filip Dęborowski, Maksymilian Ciempa,

  • z klasy VII: Jeremiasz Żurek, Szymon Lepak, Maksymilian Kisiel.

    Podczas konkursu zawodnicy kl. VII musieli wykazać się wiedzą z różnych przedmiotów: z j. polskiego, historii, j. angielskiego, j. niemieckiego, geografii, fizyki, biologii, matematyki, chemii, natomiast uczniowie z pozostałych klas: z j. polskiego, j. angielskiego, matematyki, przyrody, historii. Po długich i emocjonalnych zmaganiach wyłoniono trzech finalistów: Monikę Pękala z kl. V, Maksymiliana Ciempę z kl. VI i Justynę Jezuit z kl. VI. Finaliści stoczyli pasjonującą i wyrównaną walkę. Wykazali się ogromną wiedzą, jak również doskonałą koncentracją uwagi i opanowaniem. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

  • I m. – Maksymilian Ciempa kl. VI

  • II m. Justyna Jezuit kl. VI

  • III m. Monika Pękala kl. V.

    Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a wszyscy zawodnicy zostali obdarowani słodyczami. Naszym uczniom gratulujemy wiedzy, opanowania i woli walki.