Home » Aktualności » Przedszkole i kl. „0” na spektaklu „Najmniejszy samolot na świecie”. 12.04.2018r.

Archiwum

Przedszkole i kl. „0” na spektaklu „Najmniejszy samolot na świecie”. 12.04.2018r.

Dnia 12 kwietnia dzieci z przedszkola i kl. 0 pojechały do teatru Maska w Rzeszowie na spektakl „Najmniejszy samolot na świecie”. Bohaterem historii był malutki samolot -najmniejszy na świecie. Jego koledzy – duże i trochę zarozumiałe samoloty – często dokuczały mu z tego powodu. Małemu samolotowi było bardzo przykro, kiedy od ciągle zajętych „bardzo ważnymi sprawami” kolegów słyszał, że taki mikrus do niczego się nie nadaje. Kiedy już prawie im uwierzył, że mały to znaczy nieważny, spotkał największego psa na świecie. I to właśnie on – maleńki samolot pomógł największemu i bardzo nieszczęśliwemu psu.

Spektakl uczy, że każdy z nas jest ważny i może dokonać wielkich rzeczy, jeśli tylko uwierzy w siebie i będzie próbował poszukać wyjścia z trudnej sytuacji.