Home » Aktualności » II etap II edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem Sapere aude! Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem! 27.04.2018r.

Archiwum

II etap II edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem Sapere aude! Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem! 27.04.2018r.

Dnia 27 kwietnia w Rzeszowie odbył się II etap II edycji Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem Sapere aude! Miej odwagę posługiwać się własnym rozumem! Do II etapu zostało zakwalifikowanych 39 uczniów ze szkół podstawowych i 37 uczniów z gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. VI Justyna Jezuit i uczeń kl. VII Szymon Lepak.
Organizatorami tego wydarzenia obok Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct-Rzeszów, było Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Gminny Zespół Obsługi Szkół w Kuryłówce. Partnerami wydarzenia: Instytut Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego, Centrum Dokumentacji Europejskiej w Rzeszowie oraz Regionalny Punt Informacyjny EURODESK Polska w Rzeszowie.