Home » Aktualności » ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU „PRZEDSZKOLE MOICH MARZEŃ”. 11.05.2018r.

Archiwum

ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU „PRZEDSZKOLE MOICH MARZEŃ”. 11.05.2018r.

W dniu 11 maja Komisja Konkursowa w składzie: Maria Żuczek i Katarzyna Draus rozstrzygnęła gminny konkurs organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny – Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy. Członkowie Komisji zwrócili uwagę na samodzielność w wykonywaniu pracy (pkt 5 Regulaminu Konkursu), różnorodność zastosowanych technik oraz estetykę. Łącznie wpłynęło 41 prac. W Oddziale Przedszkolnym w Skrzyszowie po omówieniu tematyki konkursu prace plastyczne pod kierunkiem nauczycielki Barbary Budzik wykonały: Karolina Dęborowska, Justyna Sito, Eliza Szerszeń, Amelia Fryz i Julia Jędrysek. Komisja przyznała następujące miejsca:

MIEJSCE I

Amelia Fryz – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Skrzyszowie

MIEJSCE II

Julia Jędrysek – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Skrzyszowie

WYRÓŻNIENIE

Eliza Szerszeń- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Skrzyszowie

 

Gorąco gratulujemy dziewczynkom z naszej placówki.