Home » Aktualności » Rozstrzygnięcie II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Portret Mamy”. 16.05.2018r.

Do II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Portret Mamy” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzyszowie przygotowali prace:

Przedszkole:

Kinga Żurek

Natalia Jezuit

Hubert Kołodziej

16 maja 2018 r. o godz. 8.00 w Starostwie Powiatowym w Ropczycach obradowała Komisja Konkursowa II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Portret Mamy” zorganizowanego z okazji Dnia Matki.

Konkurs skierowano do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych mieszczących się na terenie Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego i przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych:

1. Kategoria I – dzieci przedszkolne;
  2. Kategoria II – uczniowie klas I-III
  3. Kategoria III – uczniowie klas IV-VII.

W rywalizacji wzięło udział łącznie 271 prac z 27 szkół podstawowych oraz z 11 przedszkoli.

Ex aequo w kategorii I Komisja postanowiła przyznać:

I miejsce – Karolinie Dęborowskiej (6 lat) – Oddział Przedszkolny w Skrzyszowie.

III miejsce – Justynie Sito (6 lat) – Odział Przedszkolny w Skrzyszowie.

W dniu 27 maja 2018r. (tj. niedziela) o  godz. 17:00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Młp. odbędzie się wręczenie laureatom nagród i dyplomów w czasie uroczystości z okazji Dnia Matki, na które zaproszenia otrzymali wszyscy laureaci konkursu.