Home » Aktualności » Spektakl „Królewna o złotym sercu”, 23.05.2018r.

Archiwum

Spektakl „Królewna o złotym sercu”, 23.05.2018r.

„Królewna o złotym sercu” – to tytuł spektaklu, z którym 23 maja w naszej szkole wystąpili aktorzy z teatru „Kokon” z Krakowa.

Na widowni zasiadły dzieci z przedszkola i klas 0-III, które z przejęciem śledziły przygody Królewny o nietypowym kolorze włosów, różniącym ją od innych mieszkańców królestwa. Podczas spektaklu, w którym nie zabrakło wspólnej zabawy z młodymi widzami, mogli oni przekonać się, jak niesprawiedliwe bywa ocenianie ludzi ze względu na ich powierzchowność. Ta Królewna o „innym” wyglądzie okazała swe złote serce i uratowała bowiem całe królestwo” przed złą czarownicą. Historia, którą uczniowie obejrzeli, podkreśla wartość tolerancji i uczy dzieci otwartości na drugiego człowieka, akceptacji jego odmienności.