Home » Aktualności » „Bal w królestwie kwiatów”, 29.05.2018r.

Archiwum

„Bal w królestwie kwiatów”, 29.05.2018r.

Dnia 29 maja dzieci z przedszkola i klasy „0” wraz z wychowawczyniami zaprosiły swoich rodziców na uroczysty „Dzień Rodziny” do swej placówki. Na uroczystość przybyli: p.o. Wójta Gminy Ostrów – Grzegorz Ożóg, dyrektor ZOJO w Ostrowie – Bogusław Wójcik, radna ze Skrzyszowa –Anna Książek – Pięta oraz dyrektor szkoły Andrzej Ziajor. Wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno –dumę ze swoich pociech, a w oku kręciły się łzy wzruszenia. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne upominki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była bardzo radosna.