Home » Aktualności » Pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej, 12.06.2018r.

Archiwum

Pasowanie na czytelnika uczniów klasy pierwszej, 12.06.2018r.

Dnia 12 czerwca na uroczystości  PASOWANIA NA CZYTELNIKA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ po serdecznym powitaniu przez bibliotekarkę Beatę Bobulską- Przysiecką pana dyrektora, wszystkich nauczycieli, uczniów wszystkich klas, szczególnie powitano bohaterów uroczystości, czyli wychowanków klasy I.
Podkreślono jaka to dla nich bardzo uroczysta i wyjątkowa chwila.  Bibliotekarka ze starszymi uczniami przygotowała humorystyczne przedstawienie „Zaczarowany świat bajek”. Puentą występu były słowa, że piękne bajki nigdy się nie starzeją. Od tej pory pierwszoklasiści mogą sami poznawać zaczarowany świat bajek i baśni, śledzić przygody książkowych bohaterów. Cały ten świat mogą poznać w książkach, które czekają na nich w bibliotece szkolnej. Od dzisiejszego dnia stali się czytelnikami, a pan dyrektor wręczył im dyplomy.

Pani Beata życzyła pierwszakom wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek i zaprosiła do biblioteki.