Home » Aktualności » Spotkanie ze Świętym Mikołajem, 06.12.2018r.

Archiwum

Spotkanie ze Świętym Mikołajem, 06.12.2018r.

Święty z niespodziankami” 
Idzie dobry święty , 
Uśmiecha się w koło, 
Grzecznym dzieciom biją 
serduszka wesoło. 
Niesie w dużym worku 
Słodyczy bez liku, 
Pełno dzisiaj wszędzie 
Radości i krzyku. 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym zakątku na świecie, więc i o naszej szkole nie zapomniał. Święty Mikołaj tradycyjnie 6 grudnia zawitał i do nas, gdzie z niecierpliwością oczekiwali Go nie tylko najmłodsi, ale także starsi uczniowie. Oprócz worka pełnego prezentów święty przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli w szkole. Oczekiwana przez cały rok wizyta świętego minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym uczniom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich, a radość z otrzymanych prezentów będzie towarzyszyła jeszcze przez długi czas.