Home » Aktualności » Konkursy » Finał Podkarpackiego Konkursu „Poeci i Pisarze Dzieciom”, 5.12.2018r.

Archiwum

Finał Podkarpackiego Konkursu „Poeci i Pisarze Dzieciom”, 5.12.2018r.

5 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbył się finał Podkarpackiego Konkursu „ Poeci i Pisarze Dzieciom” pod hasłem „ Niezwykłe Opowieści”. Z naszej szkoły zakwalifikowała się Anna Mosior z kl. II z piosenką „Stolice Polski”. Po ogłoszeniu werdyktu jury dziecięcego zajęła I miejsce a w ocenie jury konkursu składającego się z dorosłych osób reprezentujących teatr, muzykę zajęła III miejsce. Otrzymała zaproszenie na Uroczystą Galę Laureatów Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci, która odbyła się: 14 grudnia 2018 r. o godz. 10.00

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy kolejnych sukcesów.