Home » Aktualności » Rozrywka / Wycieczki » Zabawa choinkowa w naszej szkole, 26.01.2019r.

Archiwum

Zabawa choinkowa w naszej szkole, 26.01.2019r.

Tradycyjnie już pod koniec I półrocza w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Tym razem uczniowie klas I, II, III i IV swoją zabawę rozpoczęli o godz. 9.00. W radosny nastrój zabawy karnawałowej uczniów wprowadziły animatorki z Kulkolandu w Dębicy, zachęcając wszystkich do wspólnego szaleństwa na parkiecie. Dodatkowymi atrakcjami było: przeciąganie liny, pojedynki taneczne, malowanie twarzy i zabawy konkursowe. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech gościł na twarzach dzieci, niestety czas naszej zabawy szybko minął, ale wrażenia i miłe wspomnienia na długo z nami pozostaną. Druga część choinkowej zabawy należała do uczniów z klas V – VIII. Od godziny 14.00 młodzież mogła popisywać się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej zabawy choinkowej.