Home » Aktualności » Uroczystości » Dzień Babci i Dziadka, 31.01.2019r.

Archiwum

Dzień Babci i Dziadka, 31.01.2019r.

Sto lat babciu, sto lat dziadku… to hasło przewodnie pod którym w dniu 31.01.2019 r. odbyła się tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadzia.

Program artystyczny na tę okoliczność przygotowały 2 grupy przedszkolne 5 i 6 latki oraz 3 i 4 latki. W przygotowanie tej uroczystości wszystkie dzieci włożyły dużo starań. Wypowiadane wiersze i wyśpiewane piosenki przypomniały gościom, jak ważną osobą w życiu każdego dziecka jest Babcia i Dziadek. Dumni ze swoich wnucząt dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich i nagradzali ich brawami.

Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim babciom i dziadziom upominki w postaci bibułkowych kwiatów i pięknych kolorowych koszyczków, a dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzej Ziajor złożył zgromadzonym gościom życzenia. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam jak ważne są tego typu spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.