Home » Aktualności » Rozrywka / Wycieczki » Wyjazd do kina na film „Chłopiec z burzy”, 06.02.2019r.

Archiwum

Wyjazd do kina na film „Chłopiec z burzy”, 06.02.2019r.

Dnia 06.02.2019r. uczniowie klas IV – VIII naszej szkoły wyjechali do Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Młp na film pt: „Chłopiec z burzy”.

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daję siłę na całe życie. Film opowiada o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem, o tym jak  wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Po wielu latach zamożny biznesmen powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać. O tym jak ważną wartością w  życiu każdego z nas jest przyjaźń, dobro i piękno przyrody przekonaliśmy się po obejrzeniu filmu.

Ponadto uczniowie kl. VI – VIII po pełnym emocji seansie filmowym udali się do Biblioteki Pedagogicznej w Sędziszowie Młp. i wzięli udział w lekcji na temat „E – usługi bibliotek oraz doradztwo zawodowe.