Home » Aktualności » Wyjazd do kina na spektakl „Jak Rumcajs Cypiska uratował”, 07.03.2019r.

Archiwum

Wyjazd do kina na spektakl „Jak Rumcajs Cypiska uratował”, 07.03.2019r.

Dnia 7 marca 2019 r. uczniowie kl. I – III wraz z wychowawcami wyjechali do kina Kosmos w Dębicy na spektakl pt”Jak Rumcajs Cypiska uratował”, przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia. Dzieci obejrzały grę aktorów w znanej bajce z dzieciństwa swoich rodziców. Piękna dekoracja i muzyka sprawiły, że dzieci mogły przenieść się w głąb niesamowitego lasu i przeżyć niezapomniane chwile. Przedstawienie zawierało cenne przesłanie dla nich, stawiając na pierwszym planie takie wartości jak: dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzinę, życie w harmonii z otaczającą przyrodą. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.