Home » Aktualności » Uroczystość Dnia Kobiet, 08.03.2019r.

Uroczystość Dnia Kobiet, 08.03.2019r.

Z okazji Dnia Kobiet 8 marca w naszej szkole chłopcy pod kierunkiem A. Kotowskiego przygotowali i przedstawili program artystyczny, w którym to podziękowali wszystkim Kobietom za ich serce, za to że są z nami w każdym dniu naszego życia- w tym dobrym

i złym.

…”Niech Wam snuje się żywot pomyślności, a fortuna niech nie omija Waszego portfela…”, wśród wielu takich życzeń nie zabrakło dobrego humoru i świetnej zabawy. Oprawą muzyczną uroczystości zajęła się A. Książek – Pięta, a wymowną dekorację wykonała M. Hamala, która podkreśliła wagę święta.

Na zakończenie życzenia złożył Andrzej Ziajor – dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego i Stanisław Muszyński dyrektor emeryt, a także wręczono kwiaty wszystkim paniom.