Home » Aktualności » Koncert w wykonaniu nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Ropczycach, 26.03.2019r.

Archiwum

Koncert w wykonaniu nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej w Ropczycach, 26.03.2019r.

Dnia 26 marca 2019r. uczniowie kl. I- VIII mieli okazję uczestniczyć w koncercie w wykonaniu nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Ropczycach. Po wysłuchaniu krótkiego wprowadzenia przez przedstawicielkę w/w placówki, nauczyciele zaprezentowali utwory muzyczne dobrze nam znanych wykonawców. Uczniowie sami mogli przekonać się jak wygląda gra na: skrzypcach, kontrabasie, flecie, akordeonie, trąbce, perkusji, klarnecie pod okiem mistrza i przy jego pomocy wykonywali krótkie utwory muzyczne. Mamy nadzieję, że dzięki tej lekcji w niektórych obudzą się uśpione marzenia, pasje i rozpoczną naukę gry na wymarzonym przez siebie instrumencie.