Home » Aktualności » Gminny KONKURS ,,KARTKA WIELKANOCNA”. Kwiecień 2019

Gminny KONKURS ,,KARTKA WIELKANOCNA”. Kwiecień 2019

Gminny KONKURS ,,KARTKA WIELKANOCNA” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole im. Wandy Chotomskiej w Kozodrzy rozstrzygnięty.
Komisja konkursowa w składzie:
1. Przewodniczący: Grażyna Krużel
2. Członek: ks. Rafał Głowacki
2. Członek: Antonina Chmura
3. Członek: Katarzyna Draus

po dokonaniu oceny 80 prac, które wpłynęły na Konkurs z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych działających na terenie gminy Ostrów, nagrodziła następujące prace z Oddziału Przedszkolnego w Skrzyszowie, które uplasowały się na wysokich lokatach.
I miejsce
1. Amelia Fryz – Odział Przedszkolny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie, opiekun: Barbara Budzik.

II miejsce
1. Gabriela Fryz – Odział Przedszkolny w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Skrzyszowie, opiekun: Barbara Budzik.

WSZYSTKIM BIORĄCYM UDZIAŁ W KONKURSIE ,,KARTKA WIELKANOCNA”, czyli:

z przedszkola: Igor Szpara, Kaja Kolbusz, Kalina Kolbusz, Patrycja Knych

z kl. „0”: Grzegorz Strzałka, Nadia Wrona, Kornelia Zymróz, Milena Żurek, Oliwia Fryz, Gabriela Fryz, Kacper Ożóg, Eliza Kołodziej, Kamila Szerszeń, Amelia Fryz, Faustyna Orzech

BARDZO DZIĘKUJEMY, A ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!