Home » Aktualności » Przedstawienie teatralne dla dzieci z przedszkola oraz klas I – IV pt: „Kot w butach”, 23.05.2019r.

Archiwum

Przedstawienie teatralne dla dzieci z przedszkola oraz klas I – IV pt: „Kot w butach”, 23.05.2019r.

Dnia 23 maja 2019r. odbyło się przedstawienie teatralne dla dzieci z przedszkola, kl. 0 i I- IV, pt. „Kot w butach” w wykonaniu aktorów z teatru Bazyl z Rzeszowa. Aktorzy w ciekawy sposób z wykorzystaniem scenerii i muzyki przedstawili przygody „kota w butach”, uczniowie nie tylko przypomnieli sobie znaną postać, ale mieli okazję zobaczyć grę aktorów na scenie, podziwiać ich talent, umiejętności wyrażania emocji, recytatorskie, wokalne. Uczniowie mieli możliwość poznania bliżej jak wygląda pracy w tym zawodzie oraz z jakimi trudnościami mierzy się każdy aktor. Była to także dla naszych uczniów lekcja wprowadzająca w „świat zawodów”, może spośród tej grupy ktoś wybierze właśnie taką drogę swojej kariery.