Home » Aktualności » Konkurs ortograficzny – „Mały mistrz ortografii”, 27.05.2019r.

Archiwum

Konkurs ortograficzny – „Mały mistrz ortografii”, 27.05.2019r.

Dnia 27 maja 2019 r. w Ociece odbył się gminny konkurs ortograficzny – „Mały mistrz ortografii”.

Konkurs organizowany był przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kamionce. Celem konkursu jest propagowanie wśród uczniów opanowania zasad ortograficznych na etapie edukacji wczesnoszkolnej oraz upowszechnianie kultury językowej. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięli uczniowie klasy III przygotowani przez A. Zawisza:

Remigiusz Czaja – zajął II miejsce

Kamila Jędrysek – zajęła III miejsc. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy naszym wychowankom i ich nauczycielce Alinie Zawisza.