Home » Aktualności » Koncert musicalowy „Muzyczny wehikuł”, 30.05.2019r.

Archiwum

Koncert musicalowy „Muzyczny wehikuł”, 30.05.2019r.

KONCERT MUSICALOWY „MUZYCZNY WEHIKUŁ”

30 maja dzieci z przedszkola i klasy „0” pod kierunkiem wychowawczyń wyjechały do Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie  na koncert musicalowy pt. ,,Muzyczny Wehikuł”, przygotowany przez adeptów Akademii Aktorskiej Artysta w ramach zwieńczenia całorocznej nauki dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kilkudziesięciu artystów zaprezentowało utwory z największych, światowych dziecięcych musicali i bajek muzycznych, które skradły serca również dorosłej publiczności. W czasie niezwykłej podróży odwiedziliśmy Akademię Pana Kleksa, naprawialiśmy świat z dzielną Pocahontas, razem z trojgiem przyjaciół Simbą, Pumbą i Timonem uczyliśmy się magicznych słów Hakuna Matata. Poznaliśmy wielkie serce Herkulesa oraz grupkę przyjaciół znanej Annie, a razem z Elsą pokazywaliśmy światu naszą moc.

Całość wzbogaciły przepiękne kostiumy oraz animacje LED, które budowały wyjątkową scenografię koncertu.

Muzyczna podróż przywołała wspomnienia oglądanych bajek, wprowadziła w bajkowy świat, gdzie miłość dodaje skrzydeł, a dobro zawsze zwycięża.

 

Usłyszeliśmy i zobaczyliśmy piękne wykonanie utworów:

  1. „Pocahontas” – Kolorowy wiatr
  2. „Akademia Pana Kleksa” – Witajcie w naszej bajce
  3. „Król Lew” – Hakuna Matata
  4. „Annie” – It’s a hard knock life
  5. „Herkules” – Ani słowa
  6. „Kraina lodu” – Mam tę moc