Home » Aktualności » Mistrzostwa Polski Mażoretek w Krzywiniu, 1-2 czerwca 2019r.

Archiwum

Mistrzostwa Polski Mażoretek w Krzywiniu, 1-2 czerwca 2019r.

Początek czerwca okazał się dla Mażoretek Anturja niezwykle udany. Dziewczęta wzięły bowiem udział w Mistrzostwach Mażoretek Polski, które miały miejsce w Krzywiniu 1-2czerwca. Pomimo upału, stresu, zmęczenia oraz natłoku emocji, jakie im towarzyszyły, nasze mażoretki dały z siebie dwieście procent, co dało ostatecznie zdumiewające wyniki:

1 miejsce i tytuł Mistrza Polski- kadetki scena pom pom, w składzie: Antonina Dwojak, Laura Dwojak, Oliwia Fryz, Gabriela Gawron, Alicja Kania, Katarzyna Kurgan, Nicola Majka, Oliwia Różańska, Wiktoria Stachnik, Martyna Szędzioł, Zuzanna Warunek;

1 miejsce i tytuł Mistrza Polski mini formacja pom pom Mamy Mażoretek, w składzie: Kinga Bieś, Dominika Fryz, Klaudia Pachoł, Katarzyna Rymut, Mariola Rymut;

1 miejsce i tytuł Mistrza Polski mini formacja buława Mamy Mażoretek, w/w składzie;

2 miejsce i tytuł I Vice Mistrza Polski juniorki pom pom scena, w składzie: Magdalena Bachórz, Zuzanna Bachórz, Kamila Borowiec, Paulina Bukowska, Oliwia Cudecka, Natalia Kipa, Natalia Kłusek, Katarzyna Rokosz;

3 miejsce i tytuł II Vice Mistrza Polski juniorki pom pom przemarsz, w/w składzie;

3 miejsce i tytuł II Vice Mistrza Polski juniorki duo/trio pom pom, w składzie: Natalia Kipa i Katarzyna Rokosz;

4 miejsce mini formacja pom pom seniorki, w składzie: Zuzanna Bachórz, Aleksandra Kuraś, Zuzanna Paruch, Klaudia Pachoł;

4 miejsce duo/trio buława seniorki, w składzie: Zuzanna Bachórz, Aleksandra Kuraś, Zuzanna Paruch;

6 miejsce kadetki duo/trio pom pom Alicja Kania, Zuzanna Warunek;

7 miejsce seniorki solo buława Zuzanna Paruch;

8 miejsce seniorki duo/trio baton mini formacja, w składzie: Zuzanna Bachórz, Aleksandra Kuraś, Zuzanna Paruch;

10 miejsce duo/trio pom pom juniorki Paulina Bukowska, Zuzanna Bachórz;

11 miejsce solo pom pom juniorki Katarzyna Rokosz;

12 miejsce solo pom pom kadetki Magdalena Bachórz;

12 miejsce solo pom pom seniorki Zuzanna Bachórz

15 miejsce solo pom pom juniorki Natalia Kipa.

Zespół otrzymał również Nominację na Mistrzostwa Europy, które odbędą się 15-18 sierpnia w mieście Győr na Węgrzech. Wszystkim dziewczętom i ich trenerce Katarzynie Rymut serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013910894013&sk=media_set&set=a.650417372098620&type=3