Home » Aktualności » Wycieczka do Rzeszowa, kino Helios, park rozrywki FLY PARK, 11.06.2019r.

Archiwum

Wycieczka do Rzeszowa, kino Helios, park rozrywki FLY PARK, 11.06.2019r.

Dnia 11 czerwca uczniowie kl. VII i VIII udali się na wycieczkę do Rzeszowa do kina Helios na film „Pokemon” oraz do centrum rozrywki Fly Park celem udoskonalenia swojej sprawności ruchowej.

Historia filmu Pokemon rozpoczyna się w momencie, kiedy prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego – detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie wiele przygód. Zadowoleni oraz zrelaksowani wróciliśmy do szkoły tego bardzo upalnego dnia.