Home » Aktualności » 19 czerwca 2019r. to dzień na który czekali wszyscy uczniowie – koniec roku szkolnego.

Archiwum

19 czerwca 2019r. to dzień na który czekali wszyscy uczniowie – koniec roku szkolnego.

Ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi Zespołu Szkolno – Przedszkolnego rozpoczęli od uroczystej mszy św. celebrowanej przez ks. Mariusza Nosala. Następnie wszystkich przywitał dyrektor Andrzej Ziajor, który to podsumował rok szkolny 2018/2019 wręczył wyróżnienia, dyplomy, nagrody, złożył gratulacje. Podkreślił, że ten rok jest wyjątkowy ze względu na fakt, iż mury naszej szkoły opuszczają absolwenci klasy ósmej. I to oni pod kierunkiem swojej wychowawczyni Beaty Bobulskiej – Przysieckiej przygotowali na zakończenie twego etapu swojej edukacji krótki program artystyczny. Wspominając swoje pierwsze kroki w szkole, swoje porażki i sukcesy, czasami zagubienie, uczniowskie wybryki, za te wszystkie chwile złożyli serdeczne podziękowania panu dyrektorowi, nauczycielom i pracownikom obsługi. Nadszedł dla nich czas rozstania, czas podsumowania, chwila która zamyka pewien rozdział w ich życiu i cytując słowa Winstona Churchilla „to nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku”, wchodzą w nowy etap swojego życia. Koledzy i koleżanki z klasy siódmej żegnając ósmoklasistów życzyli na tej nowej drodze wszystkim trafnych wyborów i realizacji obranych celów. Wakacje czas zacząć! Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, beztroskich, niezapomnianych chwil podczas tych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.