Home » Aktualności » Nie śmiecimy- sprzątamy 20.09.2019 r.

Archiwum

Nie śmiecimy- sprzątamy 20.09.2019 r.

Dnia 20 września 2019r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami przyłączyli się do akcji sprzątanie świata. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”, zanim uczniowie udali się na sprzątanie, wcześniej zgromadzili się na krótkim apelu, podczas którego grupa z sekcji LOP pod kierunkiem opiekunki Ewy Feret przygotowała informacje o celu prowadzonych działań. Zaangażowanie naszych uczniów pokazuje, że nie tylko z radością i aktywnie  uczestniczą w tej akcji, ale  także, że są odpowiedzialni za los swojego otoczenia. Ta wspólna lekcja poszanowania środowiska uświadamia nam, że świata nie udało się posprzątać, jednak musimy pamiętać o tym, żeby nie śmiecić i dbać o naszą planetę Ziemię.