Home » Aktualności » Nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na Górze Gargano, 7-8.10.2019r.

W dniach 7 i 8 października 2019r. w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Skrzyszowie miało miejsce nawiedzenie figury św. Michała Archanioła z cudownej groty objawień na Górze Gargano. Św. Michał Archanioł, najważniejszy spośród aniołów, obdarzony  przez Boga szczególnym zaufaniem, jest uważany za anioła sprawiedliwości i sądu, łaski i zmiłowania. Społeczność szkolna wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym dla uczniów w czasie trwania tych uroczystości.