Home » Aktualności » Uczniowie kl. VI – VIII na spektaklu teatralnym „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” w DK w Sędziszowie Młp., 9.10.2019r.

Archiwum

Uczniowie kl. VI – VIII na spektaklu teatralnym „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” w DK w Sędziszowie Młp., 9.10.2019r.

Uczniowie kl. VI- VIII wraz z wychowawcami dnia 9 października 2019r. wyjechali do Domu Kultury w Sędziszowie Młp. na spektakl teatralny „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. „Stowarzyszenie Umarłych Poetów” – to opowieść poświęcona młodości i dorastaniu, przyjaźni i wolności, odkrywaniu własnej tożsamości, ale też roli nauczyciela, mentora, przewodnika. Głęboki inspirujący przekaz o sile pasji, przyjaźni, wolności był świetną okazją do spotkania się w teatrze, na żywo z literaturą, muzyką i emocjami. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.